Arçelik Kombi Servisi

Arçelik Kombi Servisi 

Arçelik marka kombi ürünlerinizin  sıcak su sorunları yada alev almama gibi bir çok arızayı aynı gün içinde tamir hizmeti vermekteyiz. Uzman ekiplerimiz siz servis kaydı oluşturduğunuz anda sizlere ulaşarak tüm sorunlardan kurtulmanız sağlanmaktadır. Yapmış olduğumuz parça değişimlerinde  sıfır parça kullanmakta ve bu kullanılan parçaya 1 sene firma garantisi verilmektedir.

Arçelik Kombi Arıza Servisi

Kombi arızalarınızda gün içinde teknik destek almak istiyorsanız firmamızdan yardım talep edebilirsiniz firmamız Arçelik markasının özel teknik servisi olarak hizmet vermekte ve garantisi tükenmiş tüm Arçelik kombi modellerinin arızalarını gidermektedir.

Arçelik Kombi Bakım Servisi

Bakımlı kombiler bilinirki her daim bakımsız kombilerden daha az arıza yapar ve daha performanslı çalışır bu açıdan özellikle kış aylarına girmeden muhakkak kombilerinizin bakımlarını yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Arçelik Kombi Tamir Servisi

Kombinin elektronik kartlarının tamirlerini bakımlarını yapan firmamız yüksek maliyetteki elektronik kartların tamirlerini yapmaktayız. Klima kartlarınızın çıkartılıp tamirleri yapılmakta ve tamirinden sonra tekrar yerine takılmaktadır.

Arçelik Kombi Petek Temizliği

Kombi bakımı gibi Petek temizliğinide yaptırmanız size büyük avantajlar sağlamaktadır özellikle ısınma proplemleriniz yani peteklerin az ısınması sorunları büyük çoğunlukla peteklerin içlerinin dolması ve tıkanmasından meydana gelmektedir. Bu tıkanıklık bu işlemler için üretilmiş cihazlar ve kimyasallar ile temizlenmesidir.

Teknik servis hizmetlerimizden yararlanıp arızalı kombilerinizin tamir ettirmek için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Arçelik Kombi Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Servis Çağır
Adresimiz