Çeliktepe Baymak Servisi

Çeliktepe Baymak Servisi

Çeliktepenin en güvenilir servisi olarak cihazlarınızdaki tüm arızaları ve parça değişimlerini en kısa zamanda yapmaktayız firmamızda tüm personellerimiz bu konu için özel eğitilmiş teknikerlerden oluşmaktadır. Arızalı Baymak ürünlerinizin tüm arızaları hızlı bir şekilde atölyeye alınmadan yerinde yapılmaktadır arızalarınızın durumuna göre bazen cihaz atölyeye alınabilmektedir, örnek vermek gerekirse çamaşır makinesi arızalarında eğer sorun kazandan kaynaklanıyorsa kazna rulman çakımı gerekmektedir ve malesef bu işlem yerinde yapılmamaktadır zira çakım yapıldıktan sonra 1 gün testte kalması gerekmektedir.

Firmamız tüm el işçiliğimize 1 sene firma garantisi verirken değişim yapılan orjinal parçalarda 1 sene firma garantisi bulunmaktadır.

Hizmetlerimizden bazılarını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Çeliktepe Baymak Klima Servisi
  • Çeliktepe Baymak Kombi Servisi
  • Çeliktepe Baymak Teknik Servisi
  • Çeliktepe Baymak Arıza Servisi
  • Çeliktepe Baymak Bakım Servisi

Baymak marka klimalarınızın söküm ve montajını, Baymak kombilerinizin bakımı ve petek temizliğini yapmaktayız.

Firmamız Baymak firmasının özel teknik servisi olarak çalışmakta ve sadece garantisi bitmiş ürünlere hizmette bulunmaktayız. Eğer cihazınızın garantisi devam ediyorsa sizlerin Çeliktepe Baymak Genel Merkezine yada Yetkili Servis’ine ulaşmanız gerekmektedir.

Çeliktepe Baymak Servis Numarası
0212 254 0 444 0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Leave Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağır
Adresimiz