Ulus Mitsubishi Servisi

Ulus Mitsubishi Servisi

Ulus ve civarında Mitsubishi marka, model klima ürünlerinizin tüm arızalarını özel teknik servis olarak hizmet vererek tamirlerini yapmaktayız cihazlarınızdaki tüm arızalar en kısa zamanda tamir edilerek sizlere en hızlı ve güvenilir servis hizmetinde bulunmaktayız. Cihazlarda yaşamış olduğunuz tüm sorunlar uzman ekiplerimizce tamirleri yapılmaktadır. Bu tamir esnasında arızalı parçalar ile karşılaşılırsa orjinal parça ile değişimi yapılmakta ve hem işçiliğe hemde parçaya 1 sene firma garantisi verilmektedir.

Cihazlarda yaşamış olduğunuz arızaların hemen hemen tamamı cihazlar atölyemize alınmadan hemen yerinde tamiri yapılmaktadır. Klima tamirleriniz konusunda uzmanlaşan Teknik Servis ekiplerimiz arızalarınızdaki hassasiyetli çözüm üretimini kısa bir zamanda yaparak sizlerin değerli vakitlerinin kaybolmasını engellemektedir.

Mitsubishi markası üretimi olan Kanallı Klima, Vrf, Multi Klima, Split, Tavan Tipi ve Salon Tipi klimalarınızın arızalarını kolaylıkla tamir etmekteyiz.

Aynı Gün Mitsubishi Servisi Hizmetlerimiz

  • Ulus Mitsubishi Klima Servisi
  • Ulus Mitsubishi Klima Bakımı
  • Ulus Mitsubishi Klima Söküm Montaj
  • Ulus Mitsubishi Klima Arıza Onarım
  • Ulus Mitsubishi Klima Gaz Basımı

Mitsubishi marka klimalarınızın söküm ve montajını, Mitsubishi kombilerinizin bakımı ve petek temizliğini yapmaktayız.

Firmamız Mitsubishi firmasının özel teknik servisi olarak çalışmakta ve sadece garantisi bitmiş ürünlere hizmette bulunmaktayız. Eğer cihazınızın garantisi devam ediyorsa sizlerin Ulus Mitsubishi Genel Merkezine yada Yetkili Servis’ine ulaşmanız gerekmektedir.

Ulus Mitsubishi Servis Numarası
0212 254 0 444 0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Servis Çağır
Adresimiz