Gayrettepe Protherm Kombi Servisi

Gayrettepe Protherm Kombi Servisi

Gayrettepenin en güvenilir ve kaliteli servisi olarak Protherm marka kombilerinizin tüm arızaları bakımları ve parça değişimleri aynı gün içinde tamir edilerek siz değerli kullanıcılarımızın tüm arıza ve onarımları kısa zaman içinde tamir edilmektedir. Arızaların onarımlarında mümkün olduğunca aynı gün hizmet vermeye çalışan ekiplerimiz  kombi ürünlerinizin yedek parçalarını mobil araçlarında yedeklerini bulundurmaktadır. Bu sayede değişecek parçayı beklemezsiniz.

Kombi ürünlerinizdeki aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz.

  • Kombi bakımını yapmak
  • Kombinin arızalarını gidermek
  • Kombi kart tamirlerini yapmak
  • Kombi petek temizliğini yapmak

Firmamızdan hizmet aldığınızda yapılan tüm işlemler firma formumuzda sizlere yazılı olarak bilgisi verilemktedir. Bu bilgiler doğrultusunda garantisi verilmiş parça değişikliklerinin kontrolünü yapabilirsiniz. Hizmetlerimizden bazıları hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Gayrettepe Protherm Kombi Bakımı

Yıllık periyodik bakımlarının yapılması konusunda siz değerli Protherm kombi kullanıcılarını bir kez daha uyarmaktayız bakımsız kalan kombiler kısa zaman içinde bozulabilmektedir ayrıca düzensiz çalışmalar yada performans sorunları yaşayabilirsiniz.

Gayrettepe Kombi Arıza Servisi

Kombilerinizdeki arızaların tamamı konusunda uzman ekiplerimizce yerinde tamirleri yapılmaktadır bu tamirler sırasında cihazın tüm performans testide ayrıca kontrol edilmektedir.

Gayrettepe Kombi Petek Temizleme

Kombinizdeki ısıtma sorunlarda sadece kombiniz sorumlu değildir  kombiniz ne kadar sorunsuz çalışırsa çalışsın eğer peteklerinizin içleri dolmuşsa ve taşlaşma oluşmuşsa petekleriniz ısınmayabilir bu sorunlardan dolayı peteklerinizin 2-3 senede 1 kez temizliğini yaptırmanız gereklidir.

Gayrettepe Kombi Teknik Servis

Özel teknik servis olarak hizmette bulunan firmamız sadece garantisi tükenmiş Protherm marka kombilerinizin arızalarını tamir etmektedir cihazınızın garantisi devam ediyorsa sizlerin en kısa zamanda Gayrettepe Yetkili Sevisine ulaşmanız gerekmektedir.

Gayrettepe Kombi Parça Değişimi

Kombi parçalarınızın değişimlerinide aynı gün içinde yapan firmamız bu arızalı parça değişimleri sonrasında sıfır takılan parçalara 1 sene firma garantisi verilmektedir.

Gayrettepe Kombi Kart Tamiri

Arızalı kart onarımlarını kısa zaman içinde yapan firmamız bu tamirlerinde 6 ay tamir garantisi vermekteyiz. Her türlü Protherm Kombi Kartlarının arızaları tamir edilmekedir.

Hizmetlerimizden yararlanmak ve bizlere ulaşmak için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarını kullanabilirsiniz.

Gayrettepe Protherm Kombi Servis Numarası
0212 235 23 30
0546 238 72 25
Whatsaptan yardım talep edebilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Leave Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağır
Adresimiz